YÜKLENİYOR  

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tabii ki üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan oy kullanabilirsiniz fakat çekiliş hakkınız olmayacak. Nedeni ise size ait bir kimlik oluşturamadığımız için sizlerin oylarınızı çekiliş sistemimize dahil edemiyoruz. 
Yarışmacı grubuna bağlı olarak en az 1500 ₺ olmak üzere, 4500 ₺, 12000₺,22000₺ ve 50000₺ değerinde çekilişlerimiz olacak. 
Çekiliş pazar günü 00.00-00.30 saatleri arasında YouTube hesabımızdan canlı yayında yapılacak. Çekilişi kazananlarını ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da duyuracağız. Çekilişi kazanan kullanıcıların sosyal medya hesaplarımızı takip etmediğini tespit ettiğimiz durumda çekiliş hakkını kaybetmiş olacak ve yedek talihliye ulaşacağız.
Bu konu da çok soru aldığımız için ayrıntılı bir cevap vermek istiyorum. 2 Temel farkımız var. Sosyal medya'da gördüğünüz çekilişler herhangi bir çekiliş sitesinde arka planını bilmeden yapılmaktadır. Adaletli olup olmamasını düşünmeniz gayet normaldir. Bizim öncelikli farkımız kendi çekiliş sistemimizi kendimiz kodladık. Bu konu'da aklında soru işareti olan tüm kullanıcılarımıza ispat etmemiz mümkündür. Sosyal medya üzerinden ücretsiz şekilde katıldığınız yarışmalarda katılım sayısını ve ödül miktarını düşündüğünüzde çekilişi kazanma oranınız çok çok düşük olduğunu göreceksiniz. Bu noktada ise farkımız maksimum katılımcı sayısında bile çekiliş kazanma oranınız yüksek olacak.
Anasayfamız'da bulunan başvuru butonuna tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.